MAŁOPOLSKA
Piłkarski weekend. Sprawdźcie terminarz sobotnich i niedzielnych meczów
Zobaczcie, kto z kim się zmierzy w najbliższej serii spotkań czwartej ligi, klas okręgowych, klasy A, klasy B oraz trzeciej ligi kobiet.
0
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
PIŁKA NOŻNA
IV liga małopolska
- Poprad Muszyna - Beskid Andrychów (sobota, 20 kwietnia, godz. 12)
- MKS Trzebinia - Wolania Wola Rzędzińska (sobota, 20 kwietnia, godz. 13.30)
- Dalin Myślenice - Lubań Maniowy (sobota, 20 kwietnia, godz. 16)
- Niwa Nowa Wieś - Wisła II Kraków (sobota, 20 kwietnia, godz. 16)
- Limanovia Limanowa - Watra Białka Tatrzańska (sobota, 20 kwietnia, godz. 17)
- BKS Bochnia - Glinik Gorlice (sobota, 20 kwietnia, godz. 17)
- Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Orzeł Ryczów (niedziela, 21 kwietnia, godz. 11)
- Unia Oświęcim - Barciczanka Barcice (niedziela, 21 kwietnia, godz. 17)
Klasa okręgowa - Chrzanów
- Brzezina Osiek - LKS Bobrek (sobota, 20 kwietnia, godz. 11)
- Hejnał Kęty - LKS Rajsko (sobota, 20 kwietnia, godz. 11)
- Victoria Jaworzno - Zgoda Malec (sobota, 20 kwietnia, godz. 16.30)
- Zgoda Byczyna Jaworzno - Polonia Luszowice (sobota, 20 kwietnia, godz. 17.30)
- LKS Gorzów - Górnik Brzeszcze (sobota, 20 kwietnia, godz. 17.30)
- Babia Góra Sucha Beskidzka - Naroże Juszczyn (sobota, 20 kwietnia, godz. 17.30)
- Olimpia Chocznia - Żuraw Krzeszów (niedziela, 21 kwietnia, godz. 17)
- Halniak Targanice - Nadwiślanin Gromiec (niedziela, 21 kwietnia, godz. 17.30)
Klasa okręgowa - Kraków
- Świt Krzeszowice - Zieleńczanka Zielonki (sobota, 20 kwietnia, godz. 17)
- LKS Niedźwiedź - Bolesław Bukowno (sobota, 20 kwietnia, godz. 17)
- Piliczanka Plica - Przemsza Klucze (niedziela, 21 kwietnia, godz. 11)
- Skała 2004 - Legion Bydlin (niedziela, 21 kwietnia, godz. 11)
- Promień Przeginia - Orzeł Bębło (niedziela, 21 kwietnia, godz. 15)
- Przebój Wolbrom - Laskowianka Laski (niedziela, 21 kwietnia, godz. 16)
- Piast Wołowice - Nowa Proszowianka (niedziela, 21 kwietnia, godz. 16)
Klasa A - Chrzanów
- Ruch Młoszowa - Fablok Chrzanów (sobota, 20 kwietnia, godz. 16)
- Korona Mętków - Zryw Brodła (sobota, 20 kwietnia, godz. 16.30)
- Tęcza Tenczynek - Ciężkowianka Jaworzno (sobota, 20 kwietnia, godz. 17)
- UKS Górnik Siersza - Błyskawica Myślachowice (sobota, 20 kwietnia, godz. 17)
- Wolanka Wola Filipowska - SPRiN Regulice (niedziela, 21 kwietnia, godz. 13)
- MKS Alwernia - Wisła Jankowice (niedziela, 21 kwietnia, godz. 17)
- Zagórzanka Zagórze - LKS Żarki (niedziela, 21 kwietnia, godz. 17)
Klasa B - Chrzanów
- Nadwiślanka Okleśna - Wisełka Rozkochów (sobota, 20 kwietnia, godz. 16)
- Jutrzenka Ostrężnica - Korona Lgota (sobota, 20 kwietnia, godz. 17)
- AP 21 Chrzanów - Tempo Płaza (niedziela, 21 kwietnia, godz. 17)
- Arka Babice - Promyk Bolęcin (niedziela, 21 kwietnia, godz. 17)
III liga kobiet
- Rysy Bukowina Tatrzańska - Lesko Sanovia (sobota, 20 kwietnia, godz. 12)
- Football Success Academy Kraków - Puszcza Niepołomice (sobota, 20 kwietnia, godz. 12)
- Iskra Tarnów - Inter Gnojnica (sobota, 20 kwietnia, godz. 17)
- UKS Wisła Kraków - Iskra Krzemień (sobota, 20 kwietnia, godz. 19)
- Pogorzanka Pogorzyce - Izolator Boguchwała (niedziela, 21 kwietnia, godz. 12)
- Iskra Brzezinka - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (niedziela, 21 kwietnia, godz. 12.30)