Po porażce Fabloku w Ciężkowicach ciasno w czołówce A-klasy (WIDEO, ZDJĘCIA)

01.05.2024 19:30 | 0 komentarzy | 3 042 odsłony | Marek Oratowski
Piłkarze Fabloku ulegli 0-1 wiceliderowi z Ciężkowic. Na sześć kolejek przed końcem sezonu ich przewaga nad tym zespołem stopniała do punktu.
0
Szybki atak chrzanowian

LKS Ciężkowianka Jaworzno - MKS Fablok Chrzanów 1-0 (0-0)

1-0 Piotr Woronowicz (78)

Fablok: Suchan - Kadłuczka, Lickiewicz, Ruczyński, Jordi, Brzezoń, Zawiła, Kocyk, Kurek, Lasik, Prokop. Na zmiany wchodzili: Przystalski, Szczurek i Gędłek.

Chrzanowianie nie mogli znaleźć sposobu na sforsowanie defensywy gospodarzy. Mieli swoje okazje, ale ich akcjom brakowało wykończenia. Za to gospodarze cierpliwie przeprowadzali swoje ataki. Gola zdobyli w 78. minucie. Oznaczony „dziesiątką" Piotr Woronowicz dostał podanie z lewej strony i uprzedził obrońcę.

Fablokowcy zaatakowali. Cóż, kiedy w sytuacji sam na sam zmiennik Oskar Szczurek trafił w bramkarza. Natomiast Mateusz Lasik był przy strzale z kilku metrów zbyt odchylony i piłka poszybowała nad poprzeczką. W 95. minucie futbolówka otarła się jeszcze o słupek bramki gospodarzy i wtedy sędzia zakończył mecz. Fani Ciężkowianki mogli świętować.

Chrzanowian jeszcze w tym tygodniu czeka bardzo ważny mecz z Żarkami. Ciężkowianka pojedzie do Myślachowic.

Obejrzyjcie zdjęcia oraz wideo ze spotkania z okazjami Fabloku, bramką gospodarzy oraz pomeczową wypowiedzią kapitana chrzanowian Rafała Brzezonia.