Piłkarze Młoszowej prowadzili z liderem z Jaworzna. Po zmianie stron stracili siły i cztery gole (WIDEO, ZDJĘCIA)

06.04.2024 20:00 | 0 komentarzy | 2 574 odsłony | Marek Oratowski
Po dwóch zgoła odmiennych połowach w sobotnim meczu gracze Ruchu musieli uznać wyższość Ciężkowianki.
0
Goście pod bramką Ruchu

Ruch Młoszowa - Ciężkowianka Jaworzno 2-1 (2-5)
1-0 Michał Cząstka (22), 2-0 Damian Turek (24), 2-1 Jakub Kuzak (36), 2-2 Tomasz Mielewczyk (55), 2-3 Dawid Feluś (78, karny), 2-4 Dawid Feluś (81), 2-5 Dawid Feluś (90)

Młoszowa: Dębski - D. Turek (65. Lurka), Dudek, Zając, Kłeczek, Gaj, Mysza (80. Gorczyca), Cząstka, Cupiał (80. Wałach), Biały (8. Gawąd), Liszka

Jaworzno: Adamus - Bulga, Kucharski (34. Kominiak), Chrząścik, Grodzki (70. Wojtyra), Kuzak (88. Krzyśko), Nowak (34. Woronowicz), Feluś, Mielewczyk, Ślusarczyk, Rzeszutko

Gospodarze dość niespodziewanie w pierwszej połowie postawili się liderowi. Prowadzili po uderzeniu Michała Cząstki z pierwszej piłki. Na 2-0 podwyższył Damian Turek. Jeszcze przed przerwą goście zdobyli gola "do szatni". Po zmianie stron jaworznianie zdominowali plac gry, czego efektem były cztery gole. Hat-trickiem popisał się młodzieżowiec Dawid Feluś, finalizując dwie oskrzydlające akcje oraz trafiając z rzutu karnego. W zespole gospodarzy już na samym początku gry kontuzji doznał stoper Michał Biały.

Przed graczami Młoszowej teraz dwa trudne pojedynki ze spadkowiczami - z Żarkami i Fablokiem.
Obejrzyjcie zdjęcia i wideo z tego meczu, z wypowiedzią kierownika drużyny Ruchu.

Tęcza Tenczynek - Zagórzanka Zagórze 5-1

UKS Regulice - Zryw Brodła 2-0