Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

DR GREEN poszukuje kandydatów do pracy

31.03.2021 08:01 | 0 komentarzy | 2 185 odsłony | red

Materiał promocyjny

Lider w branży nawozowej poszukuje osób chętnych do pracy
0
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Lider w branży nawozowej poszukuje osób chętnych
do objęcia pracy na stanowisku:

Specjalista ds. marketingu i grafiki

Miejsce pracy: Chrzanów

Opis stanowiska:
Praca w rozwijającym się dziale marketingu
Obsługa techniczna strony www (CMS)
Koordynowanie prac związanych z prowadzeniem firmowych
portali społecznościowych - Facebook
Uczestnictwo w pracach związanych z tworzeniem grafik, reklam, promocji.
Prace nad widocznością firmy w sieci (SEO)
Copywriting - znajomość tematyki rolnictwa i agrochemii
byłaby ogromnym atutem

Wymagania:
Obsługa mediów społecznościowych - Facebook,
umiejętność kreowania kampanii w sieci
Znajomość Google Analytics, Google Search Console
Obsługa stron www (CMS)
Kreatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy
(wyceny, gadżety, współpraca z działem handlowym)
Znajomość podstawowych narzędzi do tworzenia grafiki
(mile widziany pakiet Affinity)

Oferujemy:
Ciekawą pracę w innowacyjnej Polskiej firmie
Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aktualnego CV
oraz podanie możliwego terminu rozpoczęcia pracy
e-mail: rekrutacja@dr-green.pl
Tel. 695 802 530

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)".